خانه تکانی...!

اما بعد ...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

فرصتی دست داد تا دستی به سر و گوش سیستم بکشم و در پی آن کمی حال و اوضاع وبلاگ را تغییر دهم . قبل از هر چیز کمی طیف زمینه را تغییر دادم ؛ و تعدادی از لینک ها را هم حذف و بلکه هم تعدیل کردم . خوب این یکی از وعده های من بود . دوستانی هستند که کم کارند به دلایل مختلف ... که البته در صورت ادامه کم کاری از کوچهء رندان خارج خواهند شد .

اما بعضی دوستان را که بسیار هم دوست می دارم نمی توانم در فهرست لینک ها قرار بدهم ؛ چون وبلاگشان ادبی نیست ؛ و از این بابت شرمسار در پیشگاه خاطر نازک ایشانم .

تقریبا چهار ماهی است که وبلاگ جدیّت و سازمان مطالب خود را از دست داده ؛ خصوص این که صفحهء نخست که هم الان پیش چشم مبارک شماست می بایست یک وبلاگ ادبی می بود و نه خاطره نگاری ؛ از این بابت متاسفم ؛ چه در ایام گذشته در شرایط طبیعی نبوده ام .کوششم این است که با توجه فرصت اندکم ؛ یا به روز نکنم یا درست به روز کنم. اگر اطلاع از حیات این بنده خواستید ؛ به صفحهء دوم رجوع فرمایید.

 

...

 

/ 7 نظر / 8 بازدید
محمد مهدي رضايي

سلام .. وبلاگ زيبايی داری ... به من هم سر بزن..... اگه خواستی لينک رد و بدل کنيم... موفق باشی

حسین

خانه تکانی هيشه برای من همراه بوده با انرژی های جديد اميد وارم برای شما هم همين طور باشه

ساراناصرنصير

سلام.سال نو مبارک. ممنون که سر زدی. باز هم منتظرت هستم. تا بعد...

عبدا... مقدمی

سلام عم اوغلی . راجع به پيامت ٬ اولا شاعری رو شدن نمی خواهد . حالا خودت دنبالشو بگير و برو . ثانيا : عيد خودت مبارک !!!

سحر

سلام وبلاگ زيبايي دارين ممنونم كه به وبلاگ من سر زدين بازم به من سر بزننين

همایون

بوي باران بوي سبزه بوي خاك شاخه هاي شسته باران خورده پاك آسمان آبی و ابر سپيد برگهاي سبز بيد عطر نرگس رقص باد نغمهء شوق پرستو هاي شاد خلوت گرم كبوترهاي مست نرم نرمك مي رسد اينك بهار خوش به حال روزگار خوش به حال چشمه ها و دشت ها خوش به حال دانه ها و سبزه ها خوش به حال غنچه هاي نيمه باز خوش به حال دختر ميخك كه مي خندد به ناز خوش به حال جام لبريز از شراب خوش به حال آفتاب اي دل من گرچه در اين روزگار جامه رنگين نمي پوشي به كام باده رنگين نمي نوشی ز جام نقل و سبزه در ميان سفره نيست جامت از ان مي كه مي بايد تهي است اي دريغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسيم اي دريغ از من اگر مستم نسازد آفتاب اي دريغ از ما اگر كامي نگيريم از بهار گر نكوبي شيشهء غم را به سنگ هفت رنگش ميشود هفتاد رنگ هفت رنگش ميشود هفتــــــــــــاد رنگ

آبرنگ

سلام برادر ! چنان خونه تکانی کردید و چنان تهدیداتی که قاعدتا امثال من باید جدی بگیرن(!)اما حذف کردن از لیست لینکها نمی تونه در مقابل حذف کردن از لیست دوستان(...)کار بزرگ و ارزشمندی باشه ! به هر حال امیدوارم اونطور که غایتتون هست باشید و بمانید .حالتون سبز و سالتون سرشار حضرت اجل ...!